Як отримати максимальну вигоду від відвідування виставки

МВЦ завжди радий своїм відвідувачам. Ми проводимо безліч виставкових заходів і намагаємося організувати максимально комфортні умови перебування на наших майданчиках для всіх відвідувачів. Але хочемо відзначити, що відвідування виставок буде більш комфортним і зручним, якщо дотримуватися ряду простих рекомендацій.

1. Online-реєстрація на виставку

Ми рекомендуємо заздалегідь зареєструватися для відвідування виставки через її веб‑сайт. Це істотно заощадить ваш час, позбавивши від необхідності стояти в черзі та заповнювати анкету на місці. Ви відразу зможете пройти до експозицій.

2. Пошук підприємств на виставці

Перелік учасників розміщується на кожній з веб‑сторінок виставок і оновлюється в ході підготовки. У дні проведення виставок на інформаційних стендах ви отримаєте путівник, в якому буде план експозиції з номерами стендів, перелік учасників і повна програма заходів виставки. Крім путівників передбачені великі плакати на вхідних групах, які дублюють інформацію путівників. Це допоможе вам зорієнтуватися серед стендів і павільйонів.

3. Ознайомтеся з програмою ділових заходів

Для будь-якої події передбачена повна програма конференцій, семінарів, панельних дискусій та круглих столів. Їх графік завжди можна знайти на відповідній сторінці нашого сайту і вибрати для себе найцікавіші, не обмежуючись тільки знайомством зі стендовою експозицією.

4. Попередньо сплануйте свою поїздку

Всі виставки МВЦ традиційно відкриті для відвідування з 10.00 до 18.00, в останні дні роботи - до 16.00. Максимальна кількість гостей прибуває, як правило, з 11.00 до 15.00. Якщо ви використовуєте власне авто, рекомендуємо відвідування з 15.00 - у цей період завантаженість парковок знижується.

5. Завжди залишайтеся на зв'язку з нами за допомогою соціальних мереж

Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах: Facebook, Instagram. Так ви завжди будете в курсі всіх подій і новин не тільки по відношенню до конкретної виставки, а й у цілому про діяльність МВЦ, виставкової індустрії, профільних подій і т.д.