Стандартний стенд

Для будівництва стандартних стендів використовуються легкі алюмінієві конструкції і пластикові ламіновані панелі. Якщо ви хочете дізнатися точні розміри деталей стенду, зверніться до вашого менеджера.

Стінові елементи та інші додаткові елементи конструкції повинні бути залишені після виставки в непошкодженому вигляді і очищені від залишків клейкої стрічки і т.п.

Забороняється проводити монтаж свого обладнання на конструкціях стенду, свердління отворів, кріплення рекламних та інших матеріалів шпильками, кнопками, клеєм і т.д. Вартість пошкоджених елементів конструкції стенду і додаткового обладнання буде стягнена з експонента.

Зверніть увагу, що для обладнаних площ стіни вашого та сусідніх стендів є спільними, через що розташування деяких конструктивних елементів, зазначене у кресленні може відрізнятися від фактичного. Наприклад, одна стінова панель метрової ширини може бути замінена на дві півметрові панелі. Організатор залишає за собою право вносити такі зміни без узгодження з учасником.

Крім цього, для стабілізації конструкції стенду до неї можуть бути введені додаткові елементи кріплення (балки, стійки), зображення яких не включено в схему стенду. Якщо ви плануєте розміщення на стенді великогабаритних експонатів, повідомте про це заздалегідь вашого менеджера (не пізніше ніж за 2 тижні до виставки).

Для замовлення додаткового стендового обладнання або меблів ознайомтеся з каталогом та повідомте про обрані позиції вашому менеджеру.

Приклади стандартного стенду

Лінійний стенд 12 кв.м

Відповідно до умов участі
стандартно обладнана площа (мінімум 9 кв.м.)
включає наступне обладнання:

  1. вішалка (1 шт.)
  2. електророзетка (1 шт.)
  3. стіл 80х80см (1 шт.)
  4. стілец (2 шт.)
  1. фризові панелі
  2. килимове покриття
  3. кошик для сміття (1 шт.)
  4. світильник (2 шт.)