Митне оформлення та порядок демонстрації озброєння та техніки

І . Митне оформлення та доставка вантажів

1.1. Митному оформленню підлягають усі виставкові вантажі, що ввозяться в Україну:

- Експонати (тимчасове ввезення / без сплати податків);
- Стендові матеріали (тимчасове ввезення / без сплати податків);
- Рекламні матеріали (постійне ввезення / зі сплатою платежів у повному обсязі);
- Видатковий матеріал (постійне ввезення для власного споживання на стенді зі сплатою платежів у повному обсязі).

1.2. Організатор рекомендує Експоненту застрахувати своє майно від усіх факторів ризику.

1.3. Ввезення таких вантажів як зброя, військова техніка, товари подвійного застосування, діюче вимірювальне, контрольне та тестове обладнання, обладнання випромінююче різні типи променів і т.п. можливе тільки за наявності дозволів від спеціальних служб України, у тому числі від Державної служби експортного контролю України.

Процедура отримання разового дозволу на тимчасове ввезення займає в середньому від 15 до 30 календарних днів, а в окремих випадках до 90 днів.

Якщо ваш вантаж потрапляє під одне з перерахованих вище описів, переконливе прохання заздалегідь (не пізніше, ніж за 60 календарних днів) звертатися до Фірми - партнеру Виставки (див. п.1.9) для своєчасного отримання необхідного дозволу.

1.4. Наявність у Експонента КАРНЕТ АТА не звільняє Експонента від отримання необхідних дозвільних документів від спеціальних служб України, у тому числі Державної служби експортного контролю України. Інструкції з відправлення вантажу по КАРНЕТ АТА можливо завчасно отримати звернувшись до Фірми - партнеру Виставки (див. п.1.9).

1.5. Щоб уникнути псування виставкових стендів і килимового покриття, час доставки вантажу на стенд, розміщення великогабаритної техніки в павільйоні узгоджується з Організатором, і в день відкриття виставки абсолютно виключається.

1.6. Великогабаритна військова (спеціальна) техніка та озброєння повинні перевозитися по території України на спеціальних вантажних платформах або своїм ходом, при цьому всі умови перевезення необхідно погоджувати з Державною автомобільною інспекцією України.

1.7. Перевезення територією України зброї, боєприпасів і комплектуючих до них здійснюється відповідно до вимог про перевезення небезпечних (спеціальних) вантажів. Умови транспортування експонатів рекомендується завчасно уточнювати у Фірм - партнерів виставки (див. п.1.9).

1.8. Вищенаведена інформація не відображує всі нюанси. Уникайте відправки вантажів без попередньої консультації з Фірмою‑партнером (див. п.1.9), яка виступає отримувачем, щоб уникнути простою і несвоєчасного прибуття вантажу на виставку.

1.9. Партнери Виставки з надання послуг митного оформлення та перевезення вантажів:

СК-Експо:
тел. +38 044 374‑94‑97, 374‑94‑98, e-mail: info@sk‑expo.com
контактна особа - Іван Прокопенко, моб.: +38 050 382‑82‑42

Scherp-Expo:
тел.: +38 044 200‑42‑45, 200‑42‑48, e-mail: 
контактна особа - Тетяна Туліна, моб.: +38 050 631‑18‑23

УВАГА!

ТОВ «Міжнародний виставковий центр» не може виступати одержувачем вантажів. Одержувачем вантажу можуть виступати тільки ті організації, які мають акредитацію в митних органах України.

ІІ. Порядок демонстрації та зберігання на території Виставки зброї,
спеціальної та військової техніки, транспортних засобів

2.1. Розміщення на виставці зброї, спецзасобів та боєприпасів до них (або їх компонентів) можливе тільки для Експонентів, що мають необхідні дозвільні документи, перелік та порядок оформлення яких можливо дізнатися у відділах дозвільної системи Управління превентивної діяльності МВС України, або у Організаторів виставки.

2.2. У години роботи виставки Експонент самостійно забезпечує зберігання зазначених предметів з дотриманням діючих норм і правил, при цьому приймаючи необхідні заходи до виключення доступу сторонніх осіб.

2.3. Наявність на виставці в бойовому стані зразків зброї, спецзасобів, боєприпасів не допускається. Зазначені предмети повинні бути замінені муляжами, або демонструватися на виставці в стані, не придатному для застосування. Демонстрація в роботі спецзасобів, вогнепальної, пневматичної і метальної зброї на виставці не допускається.

2.4. При експонуванні зброя та набої розміщуються у закритих вітринах (стендах). Вітрини повинні опечатуватися (пломбуватися) особою відповідальною за їх збереження.

Вогнепальна, пневматична і газова зброя може експонуватися на відкритих стендах, при цьому кожен зразок зброї закріплюється до підкладки стенду замком, що виключає можливість його вільного зняття зі стенду.

2.5. У неробочий і нічний час зброя і боєприпаси здаються в спеціально обладнану кімнату для зберігання зброї, яка розташована на цокольному поверсі павільйону №1 Міжнародного виставкового центру.

Переміщення зброї та боєприпасів з експозиції у кімнату зберігання і назад здійснюється з 9.00 до 10.00 і з 18.00 до 19.00.

2.6. В окремих випадках допускається зберігання зброї і боєприпасів на стенді, при цьому Експонент зобов'язаний письмово повідомити про це Організатора виставки та забезпечити охорону стенду компанії силами Управління поліції охорони в м. Києві.

2.7. Місце та умови зберігання тари і необхідного додаткового обладнання, яке не використовується на експозиції визначається Організатором.

2.8. Розміщення всередині павільйону транспортних засобів дозволяється за наявності вогнегасника та при заповненні бака паливом в обсязі не більше 10 літрів.